Archyvai

Sezono neatidarymas

automobilis uz tvoros

Paakinti pavasariškų vaizdelių per buto Vilniuje langus ir kupini pačių ekovasariškiausių ketinimų, susikrovėm daiktus į naująjį Gaspadinės das auto ir išvažiavom į sodybą atidaryti Sezono. Deja deja, automobilis, jau apautas vasarinėmis padangomis, pro kiemo vartus net nedrįso sukti, nes jį sustabdė… pusmetrio aukščio pusnys!

Beliko pasižvalgyti po sodybos teritoriją ir, iki soties prisiklampojus po sniegynus, važiuoti pas Babą kepti šašlykus keptuvėje.

Pavasariškų ženklų tikrai dar labai sunku surasti. Gandrų – nė kvapo, žibučių – nei ženklo, sula – ir ta dar nebėga, net ir Raudonojo namelio duris ne iš karto pavyko atidaryti, nes tiesiai prieš įėjimą – sniego kalnelis. Tiesiog idealios sąlygos sutikti Naujus metus.

Ryškiausiai šiuo metu matosi žiemos vėjų padariniai – visur pilna prilaužyta medžių šakų, o kai kur net ir jų išvartų. Įspūdingai atrodo šernų palikti pėdsakai. Bet labiausiai pradžiuginęs vaizdelis laukė prie prūdo – jis jau dabar puspilnis, o ištirpus visam šalia esančiam sniegui pelkėje, vanduo turėtų ir per kraštus lietis. Taigi, senelis gali jau atsisveikinti su savo kepure 🙂

O tuo tarpu medelių genėjimą, pernykščių lapų grėbimą ir lysvių kasimą nukeliam dviem savaitėm į priekį. Sinoptikai sako, kad Lietuvoje pavasaris juda 15 km per parą greičiu – tikėkimės, kad per tiek laiko jis spės nukeliauti iki Žemaitijos.

3 komentarai Sezono neatidarymas

  • mare

    Čia taip prieš 4 metus??? Net sunku patikėt, kad jau yra buvęs toks vėlyvas pavasaris

  • Mes irgi to nesitikėjom. Atvažiavom padirbėti ir apšalom ką pamatėm. Pernai balandžio pabaigoje jau maudžiausi ežere, o dabar tikiuosi, kad iki to laiko bent sniegas spės ištirpti.

  • Gintare

    Oho, tikra žiema, pas Jus sodyboje 🙂

Parašykite komentarą