Archyvai

Ar iš BLOGOs sėklos išdygs išmanioji pupelė?

EKOVASARA.LT save tituluoja blogu, tad „profesinis interesas“ nuginė į LOGIN2010 interneto konferenciją. Pranešėjai – iš Lietuvos ir užsienio, visi savaip stiprūs, o vyraujanti tema – bandymas atspėti interneto technologijų vystymosi ateitį. Panašu, kad didžiausi pokyčiai laukia „darbo įrankių“, kuriais ateityje naršysime internetą, nes viskas labai sparčiai juda iš mums įprasto „stacionarių kompiuterių interneto“ į „išmaniųjų telefonų internetą“. Detaliau nevarginsiu pristatytomis įžvalgomis. Kam įdomu – visa tai ras kituose šaltiniuose. O jeigu kokia technologinė naujovė  iš smalsumo ir bus įdiegta šiame bloge – patys pamatysite.

Visgi, daugiausia ekovasariškų sąsajų radau ne pačios konferencijos salėse, bet jos prieigose. Pas vienus suvenyrų prekeivius aptikau „Magic beer“ „Magic beam“ konservų dėžutę. Iš išorės ji atrodo beveik taip pat, kaip ir maža alaus skardinė, tačiau iš jos atsigerti nepavyks – viduje tokios kombikormą primenančios kruopos, atseit, žemės. Dėžutę pastačius saulėtoje vietoje, o jos turinį nuolat laistant, po kelių savaičių turėtų išdygti stebuklinga pupelė… Aš asmeniškai būčiau labai patenkintas nauju laptopu :-).

Na, o jeigu vis dėl to tačiau joks smartfonas neišdygs, nutariau apsidrausti papildomai. Konferencijos metu buvo paskelbtas blogų kodų atpažinimo konkursas, taigi, susigundžiau ir aš savo jėgas išmėginti ir html įgūdžius prisiminti. Per nepilną valandą gavosi tokia dėlionė: 1. www.tastyart.lt;  2. www.uagadugu.lt; 3. www.commonsense.lt;  4. www.dansu.lt;  5. www.skaniai.lt;  6. www.marketer.lt;  7. www.nezinau.lt;  8. eziukasvilniuje.blogas.lt;  9. www.ztkp.lt;  10. blog.lyga.lt .  Jeigu laimėsiu šį Xbox, ragausim tikrą alų „Jim Beam“!

5 komentarai Ar iš BLOGOs sėklos išdygs išmanioji pupelė?

 • brolis-molis

  Filmukas labai geras! O vat užrašas ant skardinės – kitoks 😛

 • tas tiesa

  be kompu nebutu net ir sito iraso, taciau kompai ir ekologija, masinos ir bio organizmai is principo nesuderinami dalykai. ziurejau siandien animacini filmuka DEVINTASIS. isimine epzodas kur robotas svaiginasi su magnetu virs galvos – kazkodel butent tada man ir kilo mintis apie ekologijos internete paradoksa

 • Ruta Janeckaite

  Bandėm šitą reikalą. Išdygt tai išdygs. Bet stogo kirst kaip toj pasakoj neprisireikė 😉 Tačiau gal jūsų skardinei šiuo požiūriu labiau pasiseks 😉

 • Čia tau ne koks tai pilstukas kaukolinis, čia Jim Beam 🙂

 • brolis-molis

  Taigi, šios dienos tema – išmanioji pupelė. Ir tai yra ne „Magic Beam“, o „Magic Bean“… Taisome taisome, kuo skubiau taisome :)))

Parašykite komentarą