Archyvai

Ar dar surastumei kur kitą tokią?

Žiniasklaida kasdien formuoja nuomonę, kad aplink vien sukčiai ir vagys, kad dėl visko kaltas Kubilius, todėl nuolatos dejuoti ir skųstis, kaltinti kitus jau tapo norma. Kai gyvenimą nuolatos temdo negatyvios mintys, nebelieka noro džiaugtis. Jeigu vaikui nuo mažens kartosi, koks jis nevykėlis, užauginsi ne savimi pasitikinčią asmenybę, o apgailėtiną pastumdėlį.

Netikėkite propaganda, kad viskas yra blogai. Didžiuokimės ir vertinkime tai, ką mes turime. Čia tikrai netrūksta patriotiškai nusiteikusių, Lietuvos ateitimi tikinčių ir ją mylinčią žmonių.

7 komentarai Ar dar surastumei kur kitą tokią?

 • Saulius

  Donatas Montvydas po pasirodymo šių metų Eurovizijoje labai taikliai pasakė: „Jūs besąlygiškai privalote palaikyti savo tautą. Nes jeigu jos nepalaikote, tai kitos šalys to nedarys“ Nėra ką ir bepridurti.

 • mare

  Nuomonė apie šį laikmetį susiformuoja „verdant“ tam tikrose sultyse: paskaičius spaudą, norisi užsikasti po lapais ir nematyti bei nežinoti, kokioje šalyje gyvenam, o pabendravus su kultūringais žmonėmis imi galvoti, kad, ačiū Dievui, dar ne visi tapo pašlemėkais.
  Kad gyvenimas vis gerėja ir gerėja, gali kalbėti tik tas, kuris nepažįsta bedarbiais arba skurdžiais tapusių žmonių, kurie tapo tokiais visai ne dėl to, kad jie nenorėjo arba tingėjo dirbti…
  Beveik visų mūsų išrinktųjų tikslas yra siekti tik vieno – asmeninės naudos bet kokia kaina… Juk visi tikrieji patriotai seniai nusivylė galimybe ką nors pakeisti mūsų gražiojoje šalelėje, „kurios niekur kitur tokios nerasi“, todėl jie arba paskęsta savo opozicinėje veikloje, arba iš viso nesiveržia į valdžią. Tai kas tada joje belieka???

 • Saulius

  Algi, miške, kai pats susirenki dorų tautiečių privestas statybines atliekas, senas padangas, butelius, tikrai gražu. Ir pienas skanus, kai melžėja prieš melždama karvę nusiplauna mėšlinas rankas. Ir dar malonu, kai gali prisidėti prie Lietuvos vartojimo didinimo ir ūkio atsigavimo, kai vėl nusiperki tai, ką bomžai iš tavęs išvogė.

 • Algimantas

  Na, Sauliau Tu ir pavarei. Anot Tavęs melžėja kalta, kad pieno supirkimo kainos yra tokios žemos, kad jį geriau galvijam sušerti. O kuo kaltas autoserviso šaltkalvis ? Ar tuo, kad jis nori daugiau uždirbti ? Sutinku. Yra nesąžiningų žmonių, bet juk visi mato, kas dedasi viršūnėse. Juk kuo aukščiau esi užlipęs, tuo daugiau gali.

  Gyvenime yra labai daug įvairių pavyzdžių, kai gerose šeimose ir puikiai auklėti vaikai praranda ir sąžinę, ir padorumą, tampa kriminaliniais nusikaltėliais. Yra ir priešingų atvejų, todėl auklėti niekada nėra per vėlu. Ne, nebent visus kriminilinius nusikaltėlius iš karto sušaudyti – juk tu nelinkęs jų auklėti, su jais kovoti. Juk negalima vien tik džiaugtis „… kaip gražu miške … “ ir nematyti, kas su ta mūsų Lietuva daroma.
  Paimkime pavyzdžiu kad ir tą Palangos valdininką, kuris, neabejoju, tėvų buvo gerai auklėjamas, buvo kuklus ir sąžiningas, kol netapo savivaldybės valdininku. Matydamas, kas dedasi aplinkui, jis „užmiršo“, kad reikia būti sąžiningu ir staiga tapo milijonieriumi. Tai ar čia žurnalistų kaltė ?

 • Saulius

  Žmogų reikia sąžiningumo mokyti nuo kūdikio lopšio. O suaugusį ir susiformavusį žmogų pakeis tik grabas arba šlubas vokietis. Jau mano septynmetis sūnus turi tokią tvirtą nuomonę visais gyvenimo klausimais, kad jau jį per vėlu auklėti. Tad kodėl mes vis bandom ir bandom auklėti politikus, apeliuoti į rinkėjų sąžinę? Kaip pasakė vienas protingas žmogus, beprotybė yra kiekvieną kartą daryti taip pat ir vis tikėtis kitokio rezultato. Viskas prasideda šeimoje, ten susiformuoja vertybės, kuriomis žmogus ir vadovaujasi visą likusį gyvenimą.

  Kai kiekvienas – dažytojas, melžėja, autoserviso šaltkalvis, etc. dorai atliks savo darbą, tada ir valdžia bus gera.

  Lietuvoje, jau objektyviai vertinant, per pastaruosius dvidešimt metų, pajamos ir vartojimas smarkiai smarkiai išaugo kiekvienam, kuris netingėjo dirbti. Tad Lietuvai reikia džiaugtis, o kai užeis noras padejuoti – važiuoti į ekskursiją į Rytus.

 • Algimantas

  Norėdami būti savo krašto ir tautos patriotais, negalime likti pasyviais stebėtojais tuomet, kai dižiojoje politikoje, ką jau ir bekalbėti, net ir savivaldybėse esantys vagia ir apgaudinėja tuos, kam prisiekinėjo tarnauti. Ir kai imi vertinti, ką turi tu (plačiaja prasme) ir ką turi jie (vagys ir sukčiai iš dižiosios raidės), kokius jie priima įstatymus, nutarimus ir kitus teisės aktus, tai matai vis didėjantį skirtumą. Taigi, kaltinti yra už ką.
  Kitas dalykas, ar reikia su tuo susitaikyti ? Manau, kad ne. Galbūt, tai ne taip greitai galėtų įvykti (juk kol „jie“ valdžioje, įstatymų jie nepakeis), pvz., visų lygių deputatai renkami tik vienmadėtėse rinkimų apygardose ir jokių partinių sąrašų, tai tuomet žinosime, kam patikėjome savo likimus. Juk vienmandatėse rinkiminėse apygardose išrinkti deputatai nors formaliai atsiskaito, susitinka su savo rinkėjais, o pagal partijų sąrašus išrinktieji yra atsakingi ir atskaitingi tik partijos vadovubei.
  Na, bet ką aš čia politiką – juk ekologiniame ūkyje sąžinigų deputatų tu neužauginsi.

 • Esi visiškai teisus. Gal kas ir nekenčia a.a.Brazausko, bet jis kažkada siūlė gudriai: pasakoti daugiau teigiamų dalykų, pvz., apie mokytojus, gydytojus, paprastą kaimo žmogelį. Tada susikuria optimizmo aplinka, ir žmogus neskuba palikti šalį ar pjaustytis venų…Tad ir tas mitingas prie Seimo šeštadienį , man rodos, skamba disonansų velykiniam metui, atbundančiai gamtai, kuo įsitikinsiu netrukus – pirmą kartą pavasarį važiuoju į savo Labanorą…

Parašykite komentarą