Archyvai

Fubolas su kurmiais

Jaunasis futbolininkas su savo trofėjais
Jaunasis futbolistas išdidžiai demonstruoja savo trofėjus. Norint viską sukabinti ant sienos greitai jau nebebus laisvos vietos viniui įkalti. O juk malonu prisiminti, kad futbolo karjeros pradžia tai buvo sodyboje… Žinia, brazilai treniruojasi basi paplūdimyje, o mes futbolo techniką šlifuojame gainiodami kamuolį tarp kurmių kupstų. Ad Astra Per Aspera 🙂

3 komentarai Fubolas su kurmiais

  • Saulius

    Į medalių dalybas turime įtraukti ir mamą. Juk tai ji ir skaniai maitina, ir mėlynes užgydo 🙂

  • Loreta

    Karjeros pradžia prasidėjo sodyboje, bet galutinis apsisprendimas įvyko per Pasaulio futbolo čempionatą. Visa šeima buvo prikritusi prie TV ekranų. Nors ir buvo vasara, nepraleidome nei vienų futbolo rungtynių. Tada ir nutarė vyrai, kad futbolas yra karališkas sportas ir jį mūsų atžala mokysis žaisti. Visa tai, buvo tik pradžia, toliau prasidėjo didelis darbas: tėtis tris kartus per savaitę atžalą vežioja į treniruotes, vakarais peržiūri pasaulines varžybas, jas komentuoja, o jaunuolis deda visas pastangas, kad taptų futbolistu, kantriai siekia sportinių aukštumų. Tai didžiulis tėčio ir sūnaus darbas. Taigi, medalius jie dalinasi abu.

  • mare

    didžiuojamės turėdami tokį sportininką savo šeimos narių tarpe ir linkime keliauti europinių pergalių link! Valio nugalėtojams!!!

Parašykite komentarą