Archyvai

Senatvės atitolinimo receptas

Arkliu balzamas

Labiau ekologiškų liepžiedžių kaip mūsų sodyboje turbūt visoje Lietuvoje nerasi

Kai tau jau 85-eri ir dar esi darbingas, energingas ir šviesaus proto, tai ne gėda savo ilgaamžinškumo receptais pasidalinti ir su kitais.

Rašo mums p.Elena Klypienė iš Varnių:

„Nuolat kartoju savo vaikams, kad senstant reikia kuo daugiau judėti ir dirbti, tik taip galima atitolinti senatvę. Mažasis anūkas mane vadina „atomine baba“. Sako, kad aš nuolat judu. Tačiau gydytojai, pažiūrėję mano rentgeno nuotraukas, taip nemano: stuburas „apaugęs ataugomis“, sąnariai „susidėvėję“ ir dar daug visokių bėdų. Sudėtingoms operacijoms jau nesiryžtu, cheminių vaistų vartoti negaliu, tad savo sveikatos būklę stengiuosi palaikyti išbandytais senoviniais receptais.

Kiekvieną pavasarį atrodo: nebeturėsiu jėgų dirbti darže, o vasarą nebegalėsiu eiti uogauti ar grybauti. Visas kūnas sustingęs, gelia sąnarius, nugara „nesilanksto“. Anksčiau naudodavau daug pačios pasigamintų antpilų ir tepalų, kurių sudėtinės dalys – spiritas, kaštonai, lauro lapai, aliejus. Šiek tiek padėdavo. Tepalų iš vaistinės neperku – nenoriu naudoti „chemijos“. Visai kas kita – natūralios priemonės. Štai dukra atvežė išbandyti šveicariško Herbamedicus Arklių balzamo Forte. Man patiko balzamo sudėtis, nes kaštonai ir kiti vaistingieji augalai man jau pažįstami, tad drąsiai išbandžiau ir buvau maloniai nustebinta.

Dabar šildantį FORTE balzamą naudoju dažnai. Mano rimtų stuburo ir sąnarių problemų ši priemonė neišsprendė, bet padeda judėti be geliančio skausmo. Tik viena bėda – ne visur pati pasiekiu pasitepti, reikia prašyti pagalbos. Pasitepusi jaučiu, kaip apšyla raumenys, o skausmas ir sustingimas pamažu atsitraukia. Nors šiemet man sukaks 85-eri, kasdien fizinį darbą dirbus apie 5-6 valandas.

Mano sportuojantis anūkas dažniau patiria mažų traumų, todėl jis irgi naudoja FORTE balzamą – tik anūkėlis tepasi šaldančiu, kuris kaip mat „nuima“ skausmą, neleidžia rastis mėlynėms ir maloniai gaivina. Taigi, džiaugiamės abu, kad galime judėti be skausmo.“

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.404423376387905.1073741841.201906143306297&type=1&pnref=story

2 komentarai Senatvės atitolinimo receptas

  • Gapadorius

    Taip, liepžiedžius. Ir labai nustebo, kada aš padariau šitą foto 🙂

  • mare

    Triskart valio atominei babai!!! O ką ji čia raško? A-a, gal liepžiedžius?

Parašykite komentarą