PLAČIOS ŠYPSENOS visiems, užklydusiems į EKOVASARA.LT!

Mėnulio fazė


Pilnatis
Pilnatis

Mėnulis Mergelės ženkle
14 Mėnulio diena

Dienos trukmė

Saulė teka 07:09
Saulė leidžiasi 18:15

Šilai 2012 overview

Silai 2012 overview

Per piešinio vidurį einantis kelias dalina "žaidimų lauką" į dvi dalis. Žaidimas vyko "žemutinėse žemėse"

Žiemą sodyboje ekovasarotojų veikla apmiršta – laikas nuo laiko nuvažiuojam tik profilaktiškai apsižvalgyti. Tačiau mintimis Šilus nuolat prisimename ir vis ten sugrįžtame. Todėl per šias Kalėdas besišnekučiuojant su artimaisiais prie šventinio stalo pradėjom žaisti tokį „Atspėk ką čia nupiešiau“ žaidimą.

Žaidimo esmė tokia – Gaspadorius nupiešia kaip tik įmanoma mažesnį, kuo labiau miniatiūrinį objektą, o kiekvienas žaidėjas paeiliui bando atspėti kas tai yra. Šis objektas privalėjo būti vienaip ar kitaip susijęs tik su teritorija „Prie pušies“, todėl žaidimo dalyviams reikėjo įtemptai pagalvoti ir bandyti prisiminti kas tai yra. Buvo pasitelktos ir tokios modernios technologijos kaip akiniai ir padidinimo stiklas. Vienus objektus pavyko atspėti iš karto, o kitų „perkandimas“ virto tikru trileriu :-)

Na o už „žaidimo lauko“ ribų esančiose piešinio vietose užfiksuoti ne tik esami statiniai ar augalai, bet ir nauji planai ir svajonės. Be to, piešinyje galima rasti ne tik Gaspadorių, Gasapadinę ir Gasapdoriuką, bet ir Babą, Alytaus senelį ir močiutę.


3 komentarai: Šilai 2012 overview

  • mare

    geras buvo žaidimas…dar yra sodyboje neužpildytų plotų tiek veiklai, tiek spėlionėms :)

  • Filas

    Ten patranka raudonai apibreztame kvadrate?

  • Saulius

    Pabandyk pasididinti nuotrauka, turetu buti aiskiau :-)

Rašyti atsakymą

 

 

 

Galite naudoti šias HTML žymes

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>