Archyvai

Skaniausi pasaulyje obuoliai

Obuoliai iš savo sodo, nuo savo rankomis pasodintų obelaičių – patys skaniausi!

Kodėl tokioje turtingoje šalyje kaip Šveicarija daugelis gyventojų turi daržą? – nesuprasdami šveicarų gyvenimo būdo klausia lietuviai. Rimti žmonės – bankininkai, teisininkai, mokslininkai – visi augina savo šiltnamiuose pomidorus ir agurkus, daržiukuose kopūstus ir bulves ir tuo labai didžiuojasi. Tokia veikla šveicarams teikia pasitenkinimą, kad jie dar visiškai nenutolo nuo gamtos ir sugeba patys užsiauginti sau maisto.

Žinoma, tiek ten to daržo ir yra – vos keli augaliukai keliolikos kvadratinių metrų plote, tačiau tai suteikia galimybę tiesiog bėgant pro šalį ką nors nusiskinti išauginto savo rankomis. Ir to visiškai pakanka, kad darbas savo sodelyje teiktų malonumą, kad būtų laiko ir pačiu darbo procesu pasimėgauti, ir rasti laiko pasidžiaugti nuveiktais darbais. Dirbant protinį darbą fizinis darbas padeda labai gerai pailsėti, subalansuoja gyvenimą.

Mūsų šalyje žmonės irgi labai darbštūs, tačiau kartais perlenkia lazdą ir tampa savo daržo vergais. Mokykimės džiaugtis mažais dalykais.

1 comment to Skaniausi pasaulyje obuoliai

  • Gaspadinė

    Kai dirbi su „protu“, tai ir pats jauti didžiulį malonumą ir jaunajai kartai įdomu. Sūnus išmoko naudotis sodo-daržo technika ir įrankiais. Jam tai teikia didžiulį malonumą, o mums tai stebėti būna didžiulė palaima.

Parašykite komentarą