Archyvai

Trys geri dalykai ir vienas blogas

traktoriukas priekaboje

Sukonstruota užvažiavimo rampa ir traktoriukas sėkmingai įvairuotas į priekabą

Mūsų šeimoje yra tokia tradicija – „prieš miegą“ kiekvienas išvardijame tris per dieną nutikusius gerus dalykus ir vieną blogą.

Taigi, trys geri dalykai per savaitgalį:

 • #1 – savaitgalį praleidom dviese su žmona. Jaunasis futbolistas išvyko į turnyrą Lenkijoje, tad tėveliai nusprendė pasidaryti sau tokias mini atostogas.
 • #2 – iš sodybos namo išvykome anksti, tad turėdami laiko sutvarkėme artimųjų kapelius Jurbarke, aplankėme giminaičius Pašventyje ir Zapiškyje.
 • #3 – atidarėme maudymosi sezoną ežere.

O vienas blogas toks:

Bepjaunant žolę atsisuka priekinio tilto varžtas ir traktoriukas skubiai vežamas į Telšius ieškant jam meistro. Pasirodo, kad tai misija neįmanoma – šiais laikais šeštadieniais jau niekas nebedirba. Miestą išmaišiau skersai-išilgai – jokia man reikalinga parduotuvė neveikia, automobilių servisai  uždaryti, gatvės tuščios – nei mašinų, nei žmonių. Kad kur netoliese nesprogo atominė bomba ir miestas neišmirė išdavė tik išsiraičiusi gyva eilė prie naujosios Lidl parduotuvės.

Tiems verslams, kuriems ankščiau šeštadienis buvo įprasta darbo diena dabar jau tampa įprasta nedarbo diena. Toliau naujuoju penktadieniu taps ketvirtadienis, o dar vėliau iš viso nereikės dirbti. Šveicarai jau surengė referendumą kas norėtų nedirbti ir gauti 2500 eur per mėnesį. Artimiausiu metu suomiai ir olandai planuoja projektus, kuriuose irgi bus dalinami pinigai už nieko neveikimą.

„Iš kiekvieno pagal sugebėjimus – kiekvienam pagal poreikius“ grįžta. Atia.

4 comments to Trys geri dalykai ir vienas blogas

 • Saulius

  Blogas dalykas sutvarkytas 06.21. Lygiai po dviejų savaičių, ir tai skaitosi labai operatyviai

 • Saulius

  Perfrazuojant seną gerą anglišką posakį „no news is goods news“ – geriausia ta technika, kuri taip patikimai dirba, kad net pamiršti, kad ją turi

 • mare

  Nėra to blogo, kuris neišeitų…

 • Loreta

  Puiki nuotaika, visą parą nesibaigiantis paukščiukų čiulbėjimas, puikus oras, gera (ir vis nauja) kompanija lydėjo mus visą savaitgalį. Ta, problemėlė su traktoriuku – lyg čili pipiriukas gurmaniškame patiekale :).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>