Archyvai

Kelios priežastys, kodėl reikalingas visureigis

Statistika byloja, kad didžioji dalis (per 90 proc.) pagaminamų visureigių niekada nenurieda nuo asfalto. Gal todėl miesto žmogui kartais ir atrodo, kad keturiais ratais varomas automobilis tėra tik statuso simbolis. Džipams kliūva ir nuo aplinkosaugininkų – atseit, jie labiau teršia gamtą.

Džipai dažnai kritikuojami, kad jie yra nepraktiški eksplotaciniu požiūriu – ryja daugiau degalų, sumokama  už neišnaudojamą funkcionalumą, yra nedailūs – grubių, aštrių formų. Tuo tarpu visureigių gerbėjai gali nesunkiai suskaičiuoti 5 priežastis, kurios patvirtins jų „value for money“ statusą – gal tai Jums padės šio automobilio įsigijimą apginti šeimos biudžeto komitete 🙂

#01. Jeigu kur ir reikia didesnio pravažumo, tai  sodyba ir yra būtent ta vieta. Jums teks pasiekti ne tik savo kiemą, bet norėsite nuvažiuoti ir nusimaudyti prie ežero, ir į mišką pagrybauti. Ir važiuoti gali tekti tiek keliais, tiek ir ten, kur jų nėra.

#02.  Visureigiui reikia sukti ne du, bet keturis ratus, todėl paprastai jis turi galingesnį variklį. Ši savybė ypač praverčia, kai reikia vežti sunkesnį krovinį ar tempti priekabą.

#03. Visureigio konstrukcija yra tvirtesnė, todėl tai saugesnis automobilis atsitikus avarijai. Nors duokdie, kad netektų tuo įsitikinti.

#04. Berniukui vairuoti mašiną ant tėčio kelių yra smagu, o vairuoti visureigį – dar smagiau.

#05. Tokia žiema kaip ši – ne pirma, bet ir nepaskutinė.

Tiesa, būna ir tokių situacijų, kad ir visureigiai užklimpsta…

2 komentarai Kelios priežastys, kodėl reikalingas visureigis

  • mare

    tai gudrus „subaristas“ – važineja ne tik su baru, bet ir su fotoaparatu :)))
    Kažin kaip būtų pasibaigusi ta „ekskursija“, jeigu ne kitas visureigis, atskubėjęs į pagalbą…
    O bet tačiau tai tik patvirtina, kad visureigis reikalingas dar ir dėl šeštos priežasties: pagelbėti bėdoje. Viskas gerai baigėsi – tegyvuoja visureigiai!!!

  • 4x4

    subaru gerai, o dizelinis subaru – dar geriau!

Parašykite komentarą