Archyvai

Margos mintys, margos šventės

Pavasaris visus bučiuoja, kiaušiniai ant stalų marguoja. Džiaugsmo Jums Velykų rytą! Apmėtykit kiaušiniais vienas kitą!

Dar praėjusį savaitgalį kėlėm margučių ridenimo kvalifikaciją Bakuganų čempionate, o jau šį sekmadienį daužysim tikrus velykaičius. Laukiam nesulaukiam šios šventės, planuojam aplankyti ir sodybą. Jūsų dėmesiui proginis blitz interviu su pagrindiniais ekovasaros herojais.

1. Kokios vasaros laukiat šiemet?

Geros. Tik pavasaris blogas (Baba)

Kad būtų smagu. Kad galėčiau lakstyti. Kad tėtis pagamintų lanką, strėlių, ietį. Dar eisiu į palapinę (Gaspadoriukas)

Šiltos. Kad turėtume pakankamai laiko praleisti sodyboje (Gaspadinė)

2. Koks bus pirmas šių metų darbas sodyboje?

Grybauti, uogauti. Daržovių prisiauginti – svogūnų, kopūstų (Baba)

Dirbti – pirmas darbas. Malkų nešiu, mamos klausysiu, tėčio klausysiu, savęs klausysiu. Košę valgysiu, sriubą valgysiu (Gaspadoriukas)

Viską nugrėbstyti, apžiūrėti, paruošti vietą augaliukams sodinti. Daug visko sodinsiu – turiu pasirašiusi keturių lapų planą. Tik bijau, ar nebus mano gėlių senelių katinas iškapstęs(Gaspadinė)

3. Kokie patiekalai iš kiaušinių skaniausi?

Kiaušinius mėgstu. Pats ekologiškiausias maistas yra. Radau parašyta, kad reikia kiaušinių salotas gaminti. Geresnio maisto nėra. Pati laikau vištas (Baba)

Kiaušinius mėgstu valgyti ir ridenti, ir daužyti (Gaspadoriukas)

Nėra skaniau, kaip kietai virti kiaušiniai su geru majonezu. Ir dar planuoju paruošti siurprizą – saldų patiekalą, kuris atrodys kaip keptuvėje keptas kiaušinis, bet jame iš viso nebus kiaušinių (Gaspadinė)

Citatos originalios. Mintys skaidrios. Neabejotinai jau ekovasariškos 🙂

3 komentarai Margos mintys, margos šventės

 • Ir mes ne tik kiaušius daušim, bet ir darbus dirbsim. Sode laukia pirmas rimtas, prieš pora metų sodintų, vaismedžių genėjimas, taip pat senų dekoratyvinių krūmų ir avietyno. O virtuvėje – ką tik įsigytos konvekcinės krosnelės išbandymas. Čia, žinoma, žada jau gaspadinė nustebinti!

 • Česys

  Jums smagu ten Žemaitijoje, o va mano sodyba Labanore. Per Verbas buvau nuvažiavęs, tai kelias dar nieko, o į kalniuką prie namo vos pakilau – sniegas, balos, purvas ir…kurmiarausiai. Laukia darbai: suremontuoti prausyklą (už dušo kabinos tekėjęs vanduo), per šalčius sprogęs vienas vamzdis, paleisti iš artezinio vandenį (žiūrėti, ar niekur neleidžia ir pan. Vienžo, Jums pavydžiu, kad jau braškes greit valgysit…Per Velykas nuvažiuoti neišeis, o ten šįryt išvyko meistras minėtų darbų dirbti… Betgi aš jam pavydžiu: gervės klykia, tokia ramybė, nei dūšios nėra, tik kiškiai, stirnos ir bundančios gamtos garsai. Ech!

 • mare

  Nors manęs ir neklausinėjo, noriu pridėti savo „trigrašį“:

  1.Laukiu tokios vasaros, kad savaitgaliais būtų saulėta, o savaitės vidury vis palynotų lietutis…
  2. Mano fazendoje darbai jau įsibėgėjo: veja nugrėbstyta ir patręšta, prasidėjo braškių lysvių purenimas ir ravėjimas. Prisėta (kai kas jau ir persodinta) įvairiausių augalėlių. Išdykėlė Mopsė (ne katinas!) apvertė ne vieną indelį su rasoda, tai bijau, kad tagečių gali ir pritrūkti. Gerai dar, kad ji yra baisi mėsėdė ir negraužia šviežių žalumynų (yra ir tokių vegetarių…)
  3. Skaniausi būna tie kietai virti kiaušiniai, kurie valgomi Velykų rytą su krienais, majonezu ir velykiniu pyragu su sviestu.

  O šiai šauniai darbštuolių gaspadorių šeimynai ir Babai linkiu linksmų ir saulėtų Velykų!!!

Parašykite komentarą