Archyvai

Prieš kraugerius – romantiškas vakaras

Dar kartą pratęsti tolerancijos temos apie mieluosius kaimynus, deja, nepavyks. Kabėsiu apie visokius kraujo siurbikus: uodus, mašalus, „moškes“, muselės. Visus juos vienija ypatingi sugebėjimai sugadinti nuotaiką nepatyrusiam vasarotojui.

Taigi, kaip su šiais vampyrais kovoti? Labai paprasta – organizuokite „romantiškus vakarėlius“. Taigi, perfrazuojant posakį „ruošk roges vasarą“, pradėkime jau dabar (na, kad ir morališkai) ruoštis artėjančios ekovasaros pramogoms 🙂

Pirmiausia – apranga. Uodai renkasi auką pagal aprangą – ryškios spalvos audiniai patrauks uodų dėmėsį. Geriausia rengtis lengvais šviesiais medvilniniais rūbais, į kuriuos kraugeriai mažiau kreipia dėmesį. Be to, mašalai mėgsta „vaikštinėti briaunomis“, todėl reikėtų vilkėt rūbus aukšta apykakle ir ilgomis rankovėmis, marškinius sukišti į kelnes, o kelnes – į kojines, ant galvos būtina užsidėti kokį nors galvos dangalą, kad mašalai nepasiektų kūno. Nors tai skamba ir grėsmingai, tačiau tai tampa savotiškai smagiu vakarinės mados ritualu – laikomės biologinio laikrodžio ritmo ir apie 19 val.  baigiame darbus, nusimaudome ir pakeičiame savo apdarus. Štai – mes ir vėl stilingi!

Antriausia – kvapas. Juos labiausiai vilioja šampūnai, kvepalai, kūno kremai. Taigi, kvepalai čia tikrai nepadės, bet specialus, bet kurioje vaistinėje parduodamas purškalas (jo kvapas, tarp kitko, visai neblogas) nuo uodų ir kitų bjaurybių, bus kaip tik. Atsisėdus prie uodus atbaidančių žvakių bus romantiška, be to, kažkiek padės ir apsisaugoti. Romantiškam vakarui tiks ir lauže spragsinčios šakos. Kraugeriai tikrai nesupras tokios romantikos ir bus priversti ieškoti lengvesnio grobio.

Trečiausia – veido apsauga. Tai naujas šių metų iššūkis vakarėlio organizatoriams. Turiu keletą slaptų idėjų, kurias reikės tikrinti vietoje… Apie tai – kitą kartą.

Na ir svarbiausia – išmokite atsipalaiduoti, ieškokite pozityvo ir ugdykite toleranciją net ir šioms bjaurybėms. Prie romatiško vakarėlio puikiai tinkanti vyno taurė tikrai padės pakelti nuotaiką!

2 komentarai Prieš kraugerius – romantiškas vakaras

  • mare

    da visai neblogai padeda apsivyniojus galvas turbanu, sumirkytu žibale, tik, šiukštu, vaikai, ne romantiškame vakare prie laužo…

  • Mašalai – geri psichologai: pirmiausia puola tuos, kurie jų bijo 🙂

Parašykite komentarą