Archyvai

Sezono atidarymas… mintyse

Sodyba žiemą

Sodyba žiemą

Žiema jau gerokai persirito per vidurį, tad vis dažniau ir mintys pradeda krypti į sodybos pusę. Važiuodami ragauti stintų į Palangą negalėjome neprasukti ir pro Šilus.

Vasaros ženklų – dar nė su žiburiu nesurasi, nors sniego ir mažiau nei pernai tuo pačiu metu. Pasigrožėjome iki soties žiemiškais apsnigto miško vaizdais, garsiai pradėjome planuoti šių metų darbus ir suskaičiavome, kad iki sezono atidarymo, kuris tradiciškai įvyksta per šv. Velykas, teliko vos pusantro mėnesio!

Sinoptikai likusią vasario dalį prognozuoja jau nebe tokią šaltą, tad viliamės, kad šiemet pavasaris nebus toks vėlyvas kaip pernai ir margučius ridenti galėsime jau sodybos kieme.

3 komentarai Sezono atidarymas… mintyse

  • admin

    Smagu girdėti, kad turime antrininkus 🙂 Su mumis visada galite susisiekti info ETA ekovasara TAŠKAS lt

  • Darius

    Sveiki, netyčia užklydau į šią svetainę. Atrodo, lyg kažkas būtų aprašęs mūsų sodybą, tik vardus pakeitęs :). Kai sako mano antroji pusė, pasirodo ne mes vieni tokie švelniai tariant trenkti :). Džiugu, jog yra ir kitų panašų gyvenimo būdą mėgstančių bendraminčių. Sėkmės gražinant Lietuvą.

  • Loreta

    Žiema miškas ir sodyba atrodo lyg vaizdelis iš pasakos, o kai prie sodybos pamatai dar ir lakstančias stirnas, negali patikėti, kad pats esi ne pasakoje. Atgaiva sielai.

Parašykite komentarą